sa disaljkom
Prikazano je svih 21 rezultata
-
Oprema za plažu, oprema za ronjenje, Sport i razonoda
Decija maska za ronjenje sa disaljkom – plava
Maska ima posebna stakla koja su termicki obradjena , koja omogucavaju dugo ronjenje.
Mekan silikon koji odlicno prijanja uz lice.
Materijal: Plastika – Silikon
Pogodna je za decu uzrasta od 6 do 12 godina.SKU: a41d6c84b02e -
Bazeni i oprema za plivanje|Sport i razonoda, Igračke i igre i školski pribor, Igračke za dvorište, Oprema za plažu, oprema za ronjenje|Pokloni i gedžeti, Pokloni za decu|Sport i razonoda, Rekreacija i fitnes|Pokloni za decu
Intex Dečiji Set Maska i Disaljka za Ronjenje Shark
Bazeni i oprema za plivanje|Sport i razonoda, Igračke i igre i školski pribor, Igračke za dvorište, Oprema za plažu, oprema za ronjenje|Pokloni i gedžeti, Pokloni za decu|Sport i razonoda, Rekreacija i fitnes|Pokloni za decuIntex Dečiji Set Maska i Disaljka za Ronjenje Shark
Šifra artikla: TOY I55944
Bar kod: 6941057408330
- Uzrast : predviđena je za decu od 3 do 8 godina
- Izuzetno kvalitetan i izdržljiv PVC
SKU: 004e34995df7 -
Bazeni i oprema za plivanje|Sport i razonoda, Igračke i igre i školski pribor, Igračke za dvorište, Oprema za plažu, oprema za ronjenje|Pokloni i gedžeti, Pokloni za decu|Sport i razonoda, Rekreacija i fitnes|Pokloni za decu
INTEX MASKA ZA RONJENJE FUN 3-8
Bazeni i oprema za plivanje|Sport i razonoda, Igračke i igre i školski pribor, Igračke za dvorište, Oprema za plažu, oprema za ronjenje|Pokloni i gedžeti, Pokloni za decu|Sport i razonoda, Rekreacija i fitnes|Pokloni za decuINTEX MASKA ZA RONJENJE FUN 3-8
Šifra artikla: TOY I55915
Bar kod: 6941057408347
- Uzrast : predviđena je za decu od 3 do 8 godina
____________________________________________________________________________
Na fotografiji ima više artikala a Vi želite da poručite samo određeni?
Ukoliko želite da naručite samo određenu igračku, lik ili boju iz asortimana sa fotografija, molimo Vas da na stranici Korpe, nakon što popunite podatke za isporuku, u komentaru precizno naglasite koji artikal sa slike želite da poručite. U slučaju da artikal koji ste naveli u napomeni nemamo na stanju, operater će Vas kontaktirati u najkraćem mogućem roku.
Hvala Vam.SKU: 517e7713f3ea -
Oprema za plažu, oprema za ronjenje|Pokloni i gedžeti, Pokloni za decu|Sport i razonoda, Rekreacija i fitnes|Igračke i igre i školski pribor, Sport i razonoda, Za plažu|Pokloni za decu
Maska sa disaljkom i peraja za ronjenje za decu- PLAVI SET
Oprema za plažu, oprema za ronjenje|Pokloni i gedžeti, Pokloni za decu|Sport i razonoda, Rekreacija i fitnes|Igračke i igre i školski pribor, Sport i razonoda, Za plažu|Pokloni za decuMaska sa disaljkom i peraja za ronjenje za decu- PLAVI SET
Maska sa disaljkom i peraja za ronjenje – PLAVI SET
SKU: d955605ffe50 -
Oprema za plažu, oprema za ronjenje|Pokloni i gedžeti, Pokloni za decu|Sport i razonoda, Rekreacija i fitnes|Igračke i igre i školski pribor, Sport i razonoda, Za plažu|Pokloni za decu
Maska sa disaljkom za ronjenje
Oprema za plažu, oprema za ronjenje|Pokloni i gedžeti, Pokloni za decu|Sport i razonoda, Rekreacija i fitnes|Igračke i igre i školski pribor, Sport i razonoda, Za plažu|Pokloni za decuMaska sa disaljkom za ronjenje
Šifra artikla: TOY I55642
Bar kod: 6941057413143
-
- Za uzrast: 8+
- Maska ima polikarbonat stakla
- Disaljka je od polyvinil hlorida i savitljiva u donjem delu
- Traka oko glave podesiva po duzini
SKU: 613bd65badc0 -
-
-
-
Oprema za plažu, oprema za ronjenje|Pokloni i gedžeti, Pokloni za decu|Sport i razonoda, Rekreacija i fitnes|Igračke i igre i školski pribor, Sport i razonoda, Za plažu|Pokloni za decu
Maska sa disaljkom za ronjenje – u 3 boje
Oprema za plažu, oprema za ronjenje|Pokloni i gedžeti, Pokloni za decu|Sport i razonoda, Rekreacija i fitnes|Igračke i igre i školski pribor, Sport i razonoda, Za plažu|Pokloni za decuMaska sa disaljkom za ronjenje – u 3 boje
Maska sa disaljkom za ronjenje – u 3 boje
Crvena, zuta i zelena
Na fotografiji ima više artikala a Vi želite da poručite samo određeni?
Ukoliko želite da naručite samo određenu igračku, lik ili boju iz asortimana sa fotografija, molimo Vas da na stranici Korpe, nakon što popunite podatke za isporuku, u komentaru precizno naglasite koji artikal sa slike želite da poručite. U slučaju da artikal koji ste naveli u napomeni nemamo na stanju, operater će Vas kontaktirati u najkraćem mogućem roku.
Hvala Vam.SKU: 32db62361ef7 -
Oprema za plažu, oprema za ronjenje|Pokloni i gedžeti, Pokloni za decu|Sport i razonoda, Rekreacija i fitnes|Igračke i igre i školski pribor, Sport i razonoda, Za plažu|Pokloni za decu
Maska sa disaljkom za ronjenje -CRVENA
Oprema za plažu, oprema za ronjenje|Pokloni i gedžeti, Pokloni za decu|Sport i razonoda, Rekreacija i fitnes|Igračke i igre i školski pribor, Sport i razonoda, Za plažu|Pokloni za decuMaska sa disaljkom za ronjenje -CRVENA
Budite spremni za leto, plazu i bazen
Kvalitena maska sa disaljkom za ronjenje
SKU: 3d33992c0908 -
Bazeni i oprema za plivanje|Sport i razonoda, Igračke i igre i školski pribor, Igračke za dvorište, Oprema za plažu, oprema za ronjenje|Pokloni i gedžeti, Pokloni za decu|Sport i razonoda, Rekreacija i fitnes|Pokloni za decu
Maska sa disaljkom za ronjenje Intex
Bazeni i oprema za plivanje|Sport i razonoda, Igračke i igre i školski pribor, Igračke za dvorište, Oprema za plažu, oprema za ronjenje|Pokloni i gedžeti, Pokloni za decu|Sport i razonoda, Rekreacija i fitnes|Pokloni za decuMaska sa disaljkom za ronjenje Intex
- Maska sa disaljkom za ronjenje plavo – crna za odrasle
- Veličina: 16 cm
SKU: 608ef9b55ee6 -













